TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrueBlood RPG Forum

TrueBlood
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Аватар на месец юни
Кафенето на плажа EmptyСря Юли 11, 2012 4:16 pm by Катрин

» Другарчета за рп
Кафенето на плажа EmptyПет Юли 06, 2012 7:34 am by Катрин

» Цвят на бельото ... ! хД
Кафенето на плажа EmptyПет Юли 06, 2012 5:14 am by Емили Филдс

» Hot or Not
Кафенето на плажа EmptyЧет Юли 05, 2012 8:03 am by Емили Филдс

» Сваляне на дрехи
Кафенето на плажа EmptyСря Юли 04, 2012 11:10 am by Катрин

» Който пише последен е най-печения
Кафенето на плажа EmptyСря Юли 04, 2012 8:56 am by Емили Филдс

» Buble ^_^
Кафенето на плажа EmptyВто Юли 03, 2012 7:16 am by Емили Филдс

» Зная да искам,мога да искам,имам всичко което поискам,мога и теб да имам ако поискам,но аз съм инат и не те искам!!!
Кафенето на плажа EmptyВто Юли 03, 2012 6:43 am by Катрин

»  Героите на администраторите и модераторите
Кафенето на плажа EmptyВто Юли 03, 2012 6:37 am by Емили Филдс

Top posters
Елена Гилбарт
Кафенето на плажа Vote_lcapКафенето на плажа Voting_barКафенето на плажа Vote_lcap 
Tyler Lockwood
Кафенето на плажа Vote_lcapКафенето на плажа Voting_barКафенето на плажа Vote_lcap 
Катрин
Кафенето на плажа Vote_lcapКафенето на плажа Voting_barКафенето на плажа Vote_lcap 
Емили Филдс
Кафенето на плажа Vote_lcapКафенето на плажа Voting_barКафенето на плажа Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:15 am

 

 Кафенето на плажа

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyНед Мар 11, 2012 5:13 pm

Кафенето на плажа 3794
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyНед Апр 15, 2012 11:17 am

След като се поразходих малко с Деимън и Елена се прибрах вкъщи да оправя бъркотията.
След като оправих се облякох и излезнах с колата навън чудих се къде да отида защото още бях разстроена.
Спрях през мола да си купя нещо и ми се запи кафе някъде на чист въздух.Реших да отида на плажа,наскоро там бяха открили ново кафене.
Спрях колата на паркинга,влезнах вътре и видях Деимън на масата в края на кафенето,но за пръв път беше сам чудех се къде е Елена.Отидох да го видя...
-Здравеи,как си???
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyПет Апр 20, 2012 6:04 pm

След разходката ни с Елена и Лекси се разделихме.Прибрах се в нас,но видях че няма да ми е чак толкова забавно и то сам.След като Елена имаше друга работа и явно сеган е и беше до мен .. но все пак не всичко се върти на пръста ми.Тръгнах към новият бар,който го бяха отворили наскоро на плажа.Звучеше ми добра идея.Седнах на една от крайните маси и зачаках сервитьорката да дойде и да ми вземе поръчката.Докато траках нервно с пръсти по масата дойде и Лекси като седна до мен и ми се усмихна.. пита ме как съм.
- Добре засега .. - казах тихо докато не изпуснах от поглед сервитьорката която определено не ме отразяваше .. но защо да си губя времето с нея след като вече имам компания.Погледнах Лекси.
- А ти как си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyСря Апр 25, 2012 8:03 am


  • -Ами не съм особено добре,но ще се оправя.
  • Сервитьорката доиде аз си поръчах ликьор а Деимън уиски.
  • Деимън ме попита защо не съм добре а аз започнах да му разказвам.
  • Като погледнах физиономията му си личеше,че не му пука особено и спрях да му разказвам.Бившето ми гадже ми беше пратил снимка в леглото с моята БФФ,аз се ядосах и хвърлих телефона към Деимън а тои реагира бързо и се наведе.Въобще не исках да хвърлам телефона си по него просто бях много ядосана и не мислех какво правя.Извиних му се а тои ме изгледа странно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyСря Апр 25, 2012 3:36 pm

След като сервитьорката дойде ... не мина извество време след което Емили си хвърли телефона по мен .. реагриха и се наведох преди да ме зашливи с телефона...определено не е била добре новина ако съдех по изражението й и по това как се държеше в момента.Нямаше да питам за подробности .. не мисля че беше лично моя работа макар и да ме човъркаше отвътре да разбера за какво става дума и на какво щях да бъда жертва .. но няма значение.Поръчката ми дойде а аз се усмихнах на сервитьорката и след като се отдалечи се загледах в нея .. интересно как ли щеше да бъде в леглото ? .. Осъзнах се и погледнах към Емили ..
- До къде бяхме стигнали .. - попитах я след като отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyЧет Апр 26, 2012 5:06 am

Сервитьорката донесе ликьора ми аз го изпих на екс и си поръчах уиски.След като тя тръгна погледнах към Деимън,които се беше загледал в сервитьорката.И наи-накрая се сети,че и аз съм до него.
-До къде бяхме стигнали.
-Няма ли да попиташ какво е станало???-попитах Деимън
-Слушам....
Разказах на Деимън всичко и се успокоих малко или много.
-Искаш ли да се разходим на плажа.
-Добре.
Поръчах на сервитьорката бутилка уиски,взех я,платих сметката и тръгнахме към плажа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа EmptyПет Апр 27, 2012 4:45 pm

Съгласих се когато Емили реших да ми предложи да се разжодим по плажа.Нямаше как да откажа дори и да исках.Тя взе една бутилка от бара и тръгнахме натам накъде се бяхме запътили .. не знаех какво да кажа все пак не аз бях този в такова положения .. Но все някога трябваше да се наруши тази неловка тишина.
- Е за какво ще говорим Емили ? - попитах я любопитно като вече бяхме на плажа.
Може би не и се говореше по тази тема но бях длъжен да опитам.Щях да мълча и да я изслушам колкото беше нуобходимо.Стигнахме до брега на морето и аз седнах на пясъка .. докато чаках още нейният отговор .. погледнах я.
- Е няма ли да седнеш до мен Емили .. няма да те изям! - отбелязах като се усмихнах и потъпах мястото до себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето на плажа   Кафенето на плажа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ~~!Плажа!~~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TrueBlood RPG Forum :: Forks :: Плаж "La Push"-
Идете на: