TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrueBlood RPG Forum

TrueBlood
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Аватар на месец юни
Плаж "La Push" EmptyСря Юли 11, 2012 4:16 pm by Катрин

» Другарчета за рп
Плаж "La Push" EmptyПет Юли 06, 2012 7:34 am by Катрин

» Цвят на бельото ... ! хД
Плаж "La Push" EmptyПет Юли 06, 2012 5:14 am by Емили Филдс

» Hot or Not
Плаж "La Push" EmptyЧет Юли 05, 2012 8:03 am by Емили Филдс

» Сваляне на дрехи
Плаж "La Push" EmptyСря Юли 04, 2012 11:10 am by Катрин

» Който пише последен е най-печения
Плаж "La Push" EmptyСря Юли 04, 2012 8:56 am by Емили Филдс

» Buble ^_^
Плаж "La Push" EmptyВто Юли 03, 2012 7:16 am by Емили Филдс

» Зная да искам,мога да искам,имам всичко което поискам,мога и теб да имам ако поискам,но аз съм инат и не те искам!!!
Плаж "La Push" EmptyВто Юли 03, 2012 6:43 am by Катрин

»  Героите на администраторите и модераторите
Плаж "La Push" EmptyВто Юли 03, 2012 6:37 am by Емили Филдс

Top posters
Елена Гилбарт
Плаж "La Push" Vote_lcapПлаж "La Push" Voting_barПлаж "La Push" Vote_lcap 
Tyler Lockwood
Плаж "La Push" Vote_lcapПлаж "La Push" Voting_barПлаж "La Push" Vote_lcap 
Катрин
Плаж "La Push" Vote_lcapПлаж "La Push" Voting_barПлаж "La Push" Vote_lcap 
Емили Филдс
Плаж "La Push" Vote_lcapПлаж "La Push" Voting_barПлаж "La Push" Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:15 am

 

 Плаж "La Push"

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyСъб Мар 03, 2012 2:13 pm

Плаж "La Push" Wallpaper_1700-9
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyСъб Мар 03, 2012 7:38 pm

Вкъщи ми беше много скучно.Реших да се обадя на някоя приятелка да излезам някаде.Дълго време се чудих да кой да се обадя.Накрая се сетих за Бела.Звъннах и и я попитах дали иска да се видим някаде.Тя се съгласи и ме попита,:
-Каде искаш..?
Аз помислих и се сетих че навън времето беше точно като за плаж.Оговорихме се да се видим на плажа около 3 и 30 часа.Когато пристигнах и се обадих че съм там и че я чакам.Когато тя пристигна дойде при мен и ми се извини че е закасняла.Аз и казах:
-Нямаш грижи,и без това не закасня толкова,и се усмихнах.Навън беше поне 40 градоса.И искахме да се поразхладим.влязохме във водата и започнахме да плуваме все по на вътре.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyСъб Мар 03, 2012 7:55 pm

Денят беше скучен като всеки друг.Чарли все още беше на работа,а аз киснех в нас и се чудех какво да правя.Отидох в спалнята си и започнах да оправям дрехите си.След около петнадесет минути телефонът ми звънна.Беше Дженифър.Откога не се бяхме виждали с нея само.Отговорих на обаждането.Разбрахме се да се видим на плажа.Естествено малко позакъснях.Паркирах червеният си пикап и се затичах км нея.
-Хеййй ... Съжалявам че закъснях.Навън си беше топло.Двете се съблякохме и влязохме във водата.
-Е,какво става?Нещо ново?-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 1:18 pm

Когато влязохми по на вътре Катрин ме попита:
-Е,какво става?Нещо ново?
Аз и отговорих че за сега няма нищо ново при мен и се засмях.Във водата се отпуснахме,и се разхладихме най вече.Когато излязохме от водата седнахме на шезлонгите.Попитах Катрин дали ще иска нещо за пиене,тя отговори че може да си вземе нещо.Аз и казах че отивам до кафенето на плажа за да взема два студени шейка.Когато се върнах,и подадох шейка.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 1:36 pm

Тя отиде да вземе две напитки.Когато се върнам и даде едната и казах:
-Вкусно е,но нищо не може да се срвни с кръвта.-засмях се.Не се бях хранила сигурно от няколко дни.Не бях като онези вампирчета които го карат на катерички и зайчета.Сложих си слънчевите очила и казах:
-Не мога да повярвам че се преместих тук.Скучно и тъпо е..-отпих отново и кръстосах крака.Оставих чашата на малката масичка и извадих една банка с кръв от хладилната чанта до Дженифър.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 3:43 pm

Катрин си остави чантата на малката масичка и извади една банка с кръв от хладилната чанта до мен.Не бях пила кръв някаде около една седмица,и бях много слаба.Шейка който пиехме с Катрин,беше хубав,но не можеше да се сравнява с кръвта.Катрин сипа и на двете ни,аз изпих моята за около две секунди,бях твърде тладна мислех че всеки момент щях да убия човек,за да изпия кръвта му.Протегнах раката си за да си сипя още кръв,взех шишето и си сипах.След като я изпих се чуствах много по добре.Катрит изпи своята чаша,и аз я попитх дали иска да и сипа още кръв.Тя каза:
-Няма проблем аз ще си сипя,и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 4:53 pm

Явно и ря не беше яла от доста време.В това забутано градче нямаше къде да се намери свястна кръв освен в болницата.Допих кръвта и си сипах отново.Гледах Дженифъл,а тя изпи поне 3 чаши.Явно беше гладувала повече от мен.
-Днес се чух със Стефан.Ще дойде в града-казах и отвърнах глава от нея.Знаех тя го харесва,но той беше мой.Двете с Джен можехме да си приличаме на външен вид,но аз бях най-голямата кучка от двете ни.Ако трябваше да се свърши нещо мръсно от сорта на убийство аз го правех без да ми мигне окото.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 5:34 pm

Катрин ми каза че днес се е чула със Стефан,щял да идва в града.Изпих повече от три чашки с кръв,помислих че ми става по добре но не бях права,гладэт ми се осилваше със всяка изпита глътка кръв.За жалост кръвта в хладилната чанта беше свършила.Това градче беше твърде малко,и никаде освен в болницата не можеше да се намери свясна кръв.Попринцип аз бях добрата сестра,но последните дни нещо ми ставаше,постаянно обивах невинни хора за удоволствие бях се превърнала в кучка.Казах на Катрин в каква съм се превърнала.Все още бях много гладна.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 7:04 pm

Джен зла.Моята добра и мила близначка зла.Това просто не можех да го повярвам.По погледа и разбрах че е още е гладна.Подадох и моята чаша:
-Не прекалявай.Да не вземе да ти прилошее.-казах.Определено не беше на себе си.Обикновено ядеше по по-малко,а сега направо не можеше да се спре.И аз бях същата в началото на вампирския си живот.
-Сестричке ти не можеш да бъдеш зла.Просто не си такава.Прекалено много ти пука за онези смъртни.-присвих леко очи.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 7:32 pm

Катрин не повярва че зъм станала такава,чесно казано и аз не можех да повярвам.Тя ми подаде чашатаси с кръв,аз испих кръвта от чашката и я метнах на зад.Държах се направо като луда,жаждата ми за кръв не спираше.Аз казах на Катрин че отивам до тоалетната,не исках да я лъжа но жаждата ми за кръв не спираше.Тръгнах да си търся някоя жертва.Тръгнах към задната част на кафенето защото там нямаше много хора.Там видях една нищо не подозираща жена.Тръгнах бавно към нея,бутнах я на земята и забих зъбите си в гушата и.За радост се сетих накрая да спра,почти я бях убила.Изтрих кръвта от устата си и тръгнах към Катрин.Аз съм вампир о 1200 години но никога не ми се беше случвало постоянно да убивам нищо не подозиращи хора.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 7:41 pm

Тя се върна,а аз казах:
-Контролирай се,моля те...Ако разберат какви сме няма да ни оставят намира.-казах леко ядосано и станах.Отидох на бара и си поръчах едно чисто уиски.Естествено момчетата не спираха да ме зяпат.обичах да ги използвам за да се забавлявам.Това бе едно от най-любимите ми занимания.Барманът ми подаде чашата и се върнах при Дженифър.оставих чашата на масичката и хванах Джен с двете си ръце.Погледнах я в очите и казах:
-Гладът ти ще намалее.Ще се контролираш.-слава богу можех да и въздействам.Все пак бях с една минута по-голяма от нея.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 8:23 pm

Катрим ме хвана с двете си ръце,и ме погледна в чоите и ми каза:
-Гладът ти ще намалее.Ще се контролираш.
Контролирането от обикновен вампир деистваше само няколко минути.Надявах се да бяха достатачни за да успее.Но за жалост не успя.Исках да я обедя че е успяла.Направих се че гладат и убиването на всичките тези хора не се е случвало.Трябваше да приема че вече ще съм такава.Но чесно казано ми харесваше беше ми писнало да съм добра.Тръгнахме към шезлонгите за да се попечем.Аз взех черните си слънчеви очила и легнах на шезлонга.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 8:39 pm

Вече не знаех какво да направя.Състоянието и можеше да се влоши.Контролът ми не помогна и го разбрах,а тя се опита да ме излъже.Беше си направо невъзможно да го направи.Легнах на моя шезлонг и се отпуснах.Единственият човек който можех да помоля да ми помогне ми помогне за Джен беше Стефан.Извадих телефонът си и започнах да му пиша съобщение.След като го изпратих затворих очи.
-Тази вечер смятам да се напия.Искаш ли и ти?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 9:56 pm

Катрин каза че тази вечер ще се напие,и ме попита дали аз искам с нея.Аз и отговорих:
-Щом ще се напиваме брой ме и мен.
Понеже опита на Катрин да ме направи нормална.Тя изпрати смс на Стефан да дойде при нас.Незнам защо щеше да викне гаджето си но нямаше значение,в този момент.Докато си говорихме с Катрин и казах:
-Подучух че днес сте се скарали със Стефан.
Тя каза че не е било нещо важно,и че са се здобрили.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyНед Мар 04, 2012 10:30 pm

Със Стефан наистина се бяхме сдърпали,но всичко се оправи.Винаги ставаше така.Той искаше да бъда мила и сладка,но аз не можех.Просто не бях такава.И май никога нямаше да бъда.Гадна съм и такава щях да си остана.
-Да всичко е наред.Оправихме се.-казах.Двете с Джен не споделяхме много,може би защото нямаше нужда да го правим.Винаги разбирахме какво се случва една друга.Това е да имаш близначка и на всичко отгоре и двете да сме вампири.Взех телефона отново и се обадих в един клуб да резервирам ВИП сепарето.Парите правеха всичко.
Извадих си една цигара и си я запалих.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyПон Мар 05, 2012 8:44 am

Катрин отново извади телефона си,за да звънне в някоя дискотека за да резервира ВИП сепарето.Наистина парите правиха живота много по хубав.Катрин извади една цигара.Взе си огънче и я запали.Винаги съм била ядосана или тъжда,най много ми помагаше алкохола.В този случеи бях по-скоро доволна.Не бях ходила на дискотекаот няколко седмици.Сега беше момента да отида.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyПон Мар 05, 2012 2:57 pm

Лежах и се наслаждавах на времето.Беше топло и приятно.Взех чашата с напитката,която беше взела Дженифър и отпих.Беше вкусно.
Кога ли щеше да пристигне Стефан.Надявах се да е по-бързо,защото направо подивявах от скука.С дискотека и без дискотека скуката си беше направо убийствена в този град.В този телефонът ми звънна.Писна ми да го прибирам и изкарва.Беше Стефан.
-Ало.Здрасти,скъпи.-казах и се усмихнах леко.Каза ми че ще ми помогне с проблема на Джен и ще излезем двамата сами когато дойде.Просто нямах търпение.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyПон Мар 05, 2012 9:58 pm

На плажа беше доста скучно.С Катрин чакахме Стефан, да дойде за да тръгваме към дискотеката.Нямах търпение да се напия,и да си набележа поредната играчка за вечерта.
По едно време телефотът на Катрин,звънна.Беше Стефан.Тя вдигна телефона и каза:
-Ало.Здрасти,скъпи.
Стефан и каза че ще и помогне с проблема ми.Чесно казано не исках помощ,вече бях свикнала с новата ми версия.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyПон Мар 05, 2012 10:20 pm

Разговорът ни със Стефан беше необичайно дълъг.Когато приключи погледнах сеста си и казах:
-Стефан за жалост няма да може да дойде с над довечера.Сами ще сме.-казах и си сложих слънчевите очила.Не ми харесваше факта че няма да дойде,но какво да се прави.Станах и започнах да се обличам.
-Ще се прибираме ли?Трябва да се оправим за довечера,а сега е почти 18:00.-казах и започнах да прибирам нещата си в чантата.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" EmptyЧет Мар 08, 2012 7:07 am

Когато Катрин,затвори на Стефан ми каза:
-Стефан за жалост няма да може да дойде с над довечера.
Катрин стана от шезлонга,и започна да се облича.Вече беше станало 18:00 а ние още не се бяхме оправили.Станах и започнах да прибирам и мойте неща в чантата.И я попитах:
-Кам колко да тръгваме за дискотеката.
Аз исках кам,21:00 или 22:00 но изчаках да чуя Катрин кам мокло иска да отидем.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Плаж "La Push" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "La Push"   Плаж "La Push" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж "La Push"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TrueBlood RPG Forum :: Forks :: Плаж "La Push"-
Идете на: