TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrueBlood RPG Forum

TrueBlood
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Аватар на месец юни
Фонтана в центъра EmptyСря Юли 11, 2012 4:16 pm by Катрин

» Другарчета за рп
Фонтана в центъра EmptyПет Юли 06, 2012 7:34 am by Катрин

» Цвят на бельото ... ! хД
Фонтана в центъра EmptyПет Юли 06, 2012 5:14 am by Емили Филдс

» Hot or Not
Фонтана в центъра EmptyЧет Юли 05, 2012 8:03 am by Емили Филдс

» Сваляне на дрехи
Фонтана в центъра EmptyСря Юли 04, 2012 11:10 am by Катрин

» Който пише последен е най-печения
Фонтана в центъра EmptyСря Юли 04, 2012 8:56 am by Емили Филдс

» Buble ^_^
Фонтана в центъра EmptyВто Юли 03, 2012 7:16 am by Емили Филдс

» Зная да искам,мога да искам,имам всичко което поискам,мога и теб да имам ако поискам,но аз съм инат и не те искам!!!
Фонтана в центъра EmptyВто Юли 03, 2012 6:43 am by Катрин

»  Героите на администраторите и модераторите
Фонтана в центъра EmptyВто Юли 03, 2012 6:37 am by Емили Филдс

Top posters
Елена Гилбарт
Фонтана в центъра Vote_lcapФонтана в центъра Voting_barФонтана в центъра Vote_lcap 
Tyler Lockwood
Фонтана в центъра Vote_lcapФонтана в центъра Voting_barФонтана в центъра Vote_lcap 
Катрин
Фонтана в центъра Vote_lcapФонтана в центъра Voting_barФонтана в центъра Vote_lcap 
Емили Филдс
Фонтана в центъра Vote_lcapФонтана в центъра Voting_barФонтана в центъра Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:15 am

 

 Фонтана в центъра

Go down 
АвторСъобщение
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyСъб Мар 03, 2012 3:43 pm

Фонтана в центъра Fontan
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyПон Апр 02, 2012 5:44 pm

Днес беше хубав ден.От доста време не се бях хранила,и изпитвах огромна жажда за кръв.Реших да изляза на вън и да си набележа поредната жертва.Облякох се и излязох навън.По пътя видях Деймън.Аз отидох при него и го целунах.Отдръпнах се 20 сяптиметра назад,и го попитах накаде е тръгнал.Оказа се че и той е тръгнал да се нахрани.Аз му казах:
-Ами щом си тръгнал на лов,да отидем заедно.
Деймън беше ного по гладен от мен.Явно не беше ял от много по дълго време.Аз го хванах за ръката и казах:
-Е ще тръгваме ли?
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyПон Апр 02, 2012 5:52 pm

Реших да изляза защото изпитвах ужасен глад.Не бях доста дълго време и това до някаква степен отслабваше силите ми...караше ме да се чувствам нищожен.Все пак не бях Стефан да съм на диета само с безащитни същества ..Това беше доста нестандарнто за едни вампир но все пак както беше решил той.По пътя си към търсенето на жертвата си видях Елена .. тя ме целуна а аз и отвърнах колкото се можеше по бързо.По начина и по действията й разбра че и тя е тръгнала натам накъдето й аз.Предложи ми да отидем заедно .. и аз приех разбира се .. Елена ме хвана за ръката и тръгнахме.
- Накъде предлагаш да вървим сега .. мила ? - попитах я като отчояно се нуждаех от кръв но трябваше да се сдържам.
Изчаках отговора на Елена .. и продължавахме да вървим.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyПон Апр 02, 2012 6:12 pm

Деймън ме попита на каде предлагам да вървим а аз му отговоих:
-Аз предлагам да отидем към по тъмните части,защото там най често се разхождат хората.
Аз се огледах,и за секунда си набелязах жертва.изчаках и Деймън да си набележи да тръгна.Когато той свърши с гледането аз тръгнах към момичето което си бях избрала.Аз тръгнах бавно към нея,когато стигнах до нея бързо и запуших остата и забих зъбите си в гушата й.От доста време не бях пила толкова вкусна кръв.Момичето което Деймън си беше набелядъл видя какво правя,и тръгна да бяга.Колкото и бързо да бягаше Деймън беше много по бързо от нея.Той застана зад нея,обърна я към себе си,и я захапа..
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyСря Апр 04, 2012 6:43 pm

След като си набелязахме жертви се насочихме към тях.Елена вече беше забила зъбите си във врата на едно от момичета,а другото реши да направи отчаян опит да избяга,но не й се получи.Пресрещнах я от едната страна и не след дълго и моите зъби се озовах във врата на момичето.Накрая я пуснах .. надявах се да не бях попрекалил толкова много и да беше жива .. но не че беше от голяма значение.Обърсах усттата си и погледнах към Елена .. която продължаваше да бъде със забити зъби...Отидохи застанах от бявата и старана ..
- Ей по спокойно Елена .. - отдръпнах я от момичето след което я целунах ..
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyСря Апр 04, 2012 7:04 pm

Деймън дойде при мен застана от лявата ми страна и ми каза:
- Ей по спокойно Елена.
Той ме отдръпна от момичето и ме целуна.Аз я погледнах в очите и и казах да забрави това което е станало сега.Тя избяга,аз хванах Деймън за раката погледнах го и му казах:
-Обичам те.
И го целунах още веднъж.Попитах го каде иска да отидем сегаи осмихна се, изчаках да чуя отговора му.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyЧет Апр 05, 2012 2:49 pm

След като Елена направи така,че момичето да забрави това което се беше случило преди броение минути се обърна към мен и ми каза че ме обича.Усмихнах и се,без да казвам нищо .. защото тя самата си знаеше,че и аз я обичах.Не след дълго ме попита къде искам да отидем .. позамислих се ,но в главата ми не изникваше никаква идея за място.
- Защо ти не избереш къде можеш да отидем .. всичко е на твое разположение .. сега Елена .. където кажеш и тръгваме веднага ! - оточних като гледах ту момичето което се отдалечаваше ту към нея.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyЧет Апр 05, 2012 3:57 pm

Когато попитах Деймън къде иска да отидем той ми отговори:
-Защо ти не избереш къде можеш да отидем.
А за му отговорих чи много искам да отидем на боулинг,за да го разбия.Аз се усмихнах и му казах:
-Но както ти искаш,се пак не зависи само от мен.
Слънцето вече започваше да се скрива,това е нещо чудесно за един въмпир.Аз се огледах на ляво и на дясно,усмихнах се и му казах:
-Ако искаш да вървим.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyПет Апр 13, 2012 5:28 am

Докато си бях в къщи ми се обади една приятелка да ми каже,че е видяла гаджето ми с друга,аз хвърлих телефона на земята и каквото ми попаднеше в ръцете го хвърлях и го чупех вкъщи беше станало все едно е минало торнадо....Реших да излезна да се поуспокоя...

Отидох в центъра и седнах пред фонтана,обадих се на гаджето ми и го скъсах...Беше ми малко гадно,но все тая...
Тръгнах към плажа докато си вървях се блъснах в гаджето на Елена-Деимън...
-Здравеи....
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра EmptyПет Апр 13, 2012 6:36 am

Докато вървяхм с Деймън изнавиделица Лекси се блъсна в нас,и каза:
-Здравейте.
-Здравей лекси,нещо случило ли се е изглеждаш ми много притиснена,отвърнах и и погледнах към нея.
Тя ми каза че гаджето и изневерява,а аз и казах че това при мен е много познато.Прегърнах я и попитах Деймън дали е съгласен Лекси да дойде с нас.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Фонтана в центъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтана в центъра   Фонтана в центъра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтана в центъра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Боулинга в центъра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TrueBlood RPG Forum :: Forks :: Центъра-
Идете на: