TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Добре дошли в нашия форум.Ако не сте регистрирани натиснете Регистрация.Ако сте регистрирани натиснете Влез.Забавлявайте се!
TrueBlood RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TrueBlood RPG Forum

TrueBlood
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Аватар на месец юни
 Героите на администраторите и модераторите EmptyСря Юли 11, 2012 4:16 pm by Катрин

» Другарчета за рп
 Героите на администраторите и модераторите EmptyПет Юли 06, 2012 7:34 am by Катрин

» Цвят на бельото ... ! хД
 Героите на администраторите и модераторите EmptyПет Юли 06, 2012 5:14 am by Емили Филдс

» Hot or Not
 Героите на администраторите и модераторите EmptyЧет Юли 05, 2012 8:03 am by Емили Филдс

» Сваляне на дрехи
 Героите на администраторите и модераторите EmptyСря Юли 04, 2012 11:10 am by Катрин

» Който пише последен е най-печения
 Героите на администраторите и модераторите EmptyСря Юли 04, 2012 8:56 am by Емили Филдс

» Buble ^_^
 Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 7:16 am by Емили Филдс

» Зная да искам,мога да искам,имам всичко което поискам,мога и теб да имам ако поискам,но аз съм инат и не те искам!!!
 Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 6:43 am by Катрин

»  Героите на администраторите и модераторите
 Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 6:37 am by Емили Филдс

Top posters
Елена Гилбарт
 Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap Героите на администраторите и модераторите Voting_bar Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap 
Tyler Lockwood
 Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap Героите на администраторите и модераторите Voting_bar Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap 
Катрин
 Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap Героите на администраторите и модераторите Voting_bar Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap 
Емили Филдс
 Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap Героите на администраторите и модераторите Voting_bar Героите на администраторите и модераторите Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 7:15 am

 

  Героите на администраторите и модераторите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyСъб Мар 03, 2012 1:30 pm

Тук могат да пишат само администраторите и модераторите!!!

1. Име:

2. Прякор:

3. Години:

4. Дарба (ако е вампир):

5. Външен вид:

6. Характер:

7. История:

8. Допълнително: (не е задължително)

9. Снимка:
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Tyler Lockwood
Първороден
Първороден
Tyler Lockwood


Пол : Male
Брой мнения : 306
Местожителство : Форкс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyСъб Мар 03, 2012 10:00 pm

Име:Едуард Кълън

Прякор: Просто Едуард

Години:Човешки-18,Вампирски- 1500

Вид;Вампир

Дарба: Четене на мисли

Външен вид: Едуард освен своята специална дарба има и необикновено красива външност. Той притежава много бледа и светла кожа, студена и корава като мрамор,когато е ядосан и жаден очите му са черни,но
когато е в добро настроение и не е жаден са златисти.Притежава също невероятни бързина и сила.Има кафява коса.

Характер:Той е приятен човек.Обича да общува с хората и е много импулсивен.Той може да е твой приятел но и най-големия ти враг.Обича да получава всичко на готово.Едуард може да бъде както много добър така и гадняр с хората.Но въпреки това е добър човек.Понякога е лесно избухлив.

История: Едуард Кълън — вампир, създаден от Карлайл, на възраст 110 години, роден е 1901 г. в Чикаго, живее във Форкс. Той и семейството му се преместили от Аляска преди няколко години. Живее в голяма къща в покрайнините на Форкс заедно със семейството си — Алис , Джаспър , Есме , Карлайл , Емет , Розали.Винаги на 17 години. Боледува от инфлуенца(испански грип), преди да стане безсмъртен, майка му, Елизабет Мейсън, (също боледуваща от тази болест) моли Карлайл — лекуващия я лекар — да спаси сина й на всяка цена. Карлайл го създава, като го ухапва. Едуард е първият член на семейството на Карлайл, към което по-късно се присъединява и Есме. Едуард е отличен пианист и има дарбата да чете мислите на околните в радиус от 2 километра, с изключение на Изабела Суон.

Допълнително-

Снимка-
 Героите на администраторите и модераторите 8251_edward_580-jpg
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net
????
Гост




 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyСъб Мар 03, 2012 10:13 pm

Одобрен си ! ;д
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyСъб Мар 03, 2012 10:17 pm

И аз те одобрявам!!
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyСъб Мар 03, 2012 11:35 pm

1. Име:Елена Гилбарт

Прякор:Ели

Години:Човешки-20,Вампирски- 1200

Вид;Вампир

Дарба: Четене на мисли

Външен вид:Елена има дълга и кафява коса.Тъмно кафяви очи.Висока е един метър и 65.Тя е висока и слаба.Има тънки и дълги раце.И дълги но слаби крака.Обича да носи дрехите си по мода.Обича да носи косата си повече пусната от колкото вързана.Почти винаги е осмихната и весела.

Характер:Елена може да бъде както добра така и лоша.Тя може да съсипе някого но това може да стане само ако някой наистина много си го е заслужил.Елена може да бъде най-добрият ти приятел но и най лошият ти враг.Винаги държи на думата си.Когато си наоми нещо не спира докато не го постигне.Би направила всичко за приятелите си.Хората я смятат за откачалка но всъшност е много приятен човек.Би направила всичко за приятелите си.

История:Елена е родена в Америка там тя живее с майка си и баща си.Когато тя става на 9 майка и омира от рак.Така тя остава само с баща си.След една година бащата на Мелеса я оставя в дом за сираци,и заминава за Италя.Когато баба и разбира че е оставена в дом за сираци започва да я търси по всички домови.слис дълго време търсене тя я намира и я взима при себе си.Когато Мелеса става на 17 започва да си търси свое жилище.След няколко години търсене тя намира подходящото в Мистик Фолс.Там тя започва работа като сервитйорка но разбира че тази работа не е за нея и се отказва.

Допълнително-----

Снимка:
 Героите на администраторите и модераторите Tumblr_lqll3vQImh1qcpi0mo1_500






Последната промяна е направена от Елена Гилбарт на Нед Апр 01, 2012 7:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
????
Гост




 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyНед Мар 04, 2012 1:28 pm

 Героите на администраторите и модераторите 3-2


Име:
Katherine Pierce

Години:
18 човешки / 650 вампирски

Раса:
Вампир

Дарба:
Не и влияят никакви други дарби.Има имунитет срещу дарбите на вампирите.

Външен вид:
Има дълга кафява коса и прекрасни кафеви очи.Не е много висока.Обича да носи обувки на висок ток.Кожата и е бяла като сняг.Обича да се грижи за себе си.Поддържа хубавата си фигура като тренира всякакви неща.Най-вече йога.Много обича модата.Има красиво овално лице.Повечето момичета и завиждат,а на нея това и доставя удоволствие.
Обича да експериментира със стила си,но в рамките на нормалното.

Характер:
Katherine е мила и сладка.Много обича да се забавлява с приятели и да прави глупости.
Би направила всичко за своите близки,дори да убие.Много мрази лъжците и подмазвачите.Умна е и винаги премисля нещата преди да направи нещо.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея.Понякога може да бъде и кучка.Много мрази някой да и досажда.Когато се ядоса по-добре да няма никой около нея защото ще си го отнесе дори и да не е виновен.

История:
Emma е родена през далечната 1811 г. в Рим/Италия.Явно съдбата е била доста благородна към нея защото още от бебе се отнасят с нея като с принцеса.В буквалният смисъл.Майка и Миа умира когато малката Kat навършва 1 година.Баща и крал Филип не намирал много време за нея поради кралските си задължения.Затова я обсипвал с подаръци.Единственият човек с който прекарвало цялото си време била нейната прислужница.Въпреки че била от прислугата Katherine силно се привързала към нея.С течение на годините тя става една млада дама която обича да се забърква в неприятности.В един пролетен ден Katherine решава да се разходи из града.Въпреки че за нея не е било много безопасно да се разхожда сама тя го направила.Може би това бил най-хубавият ден в жита и.Тя усетила свободата за която така дълго копняла.Докато се разхождала се запознала с момче на име Фабио.Най-обикновен селянин,но нея ранга не я интересувал.В продължение на месеци тя се срещала тайно с него.Докато една вечер докато минавала през гората напряко чула някакви стъпки зад себе си.Kat се изплашила и забързала крачка.Точно в този момент усетила как някой я хваща и захапва по врата....Нещото което я е нападнало избягало.Когато се съвзела видяла че пред нея е нейният любим.Точно в тази нощ той и разкрил най-голямата си тайна.Че е вампир.Любовта и към него е толкова голяма че го моли да я превърне за да могат да бъдат заедно завинаги.В началото той отказва,но с времето тя го убеждава.Както знаем не всяка приказка завършва с хубав край.60 години по-късно двамата се разделят,но остават най-добри приятели.

Личност, която използвам за лик:
Nina Dobrev
Върнете се в началото Go down
Tyler Lockwood
Първороден
Първороден
Tyler Lockwood


Пол : Male
Брой мнения : 306
Местожителство : Форкс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyНед Мар 04, 2012 1:31 pm

Одобрена си !!!
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyНед Мар 04, 2012 1:32 pm

Одобрена си Кат.
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Емили Филдс
Модератор,Вампир
Модератор,Вампир
Емили Филдс


Пол : Female
Брой мнения : 23
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 6:31 am

Име:Емили

Години:17

Раса:Вампир
Сили:Пирокинеза

Външен вид:красота, нежност, обаяние... Всички тези думи наистина могат да опишат едно красиво създание. В случая това създание трябва да бъде Емили. Някой ще си помисли, че това е проява на нескромност и че едва ли не е опит да се опише едно съвършено момиче. Ни най малко. Емили наистина е много красива с нейната Кестенява коса и тъмносиви очи, но това, че има един наистина страхотен външен вид не означава, че като личност тя е идеална. Напротив... но това малко по нататък в описанието. Бели зъби, хубаво тяло с чудесни пропорции, гладка и чиста светла кожа, една наистина очарователна усмивка, дълга и чуплива руса коса... Да, това наистина описва Емили. При това най-точно, ясно и стегнато. Колкото и скромен да се опитва да бъде човек, не може да не го признае. Естествено глупости като "красотата ще спаси света" не са особено верни. Красотата не може да спаси света, тя може само да го направи едно по-приятно и добро място за живеене, но нищо повече. Точно поради тази причина е хубаво човешката скромност да не минава определени граници. Ето защо описанието на Лекси не е никак скромно. Естествено когато казваш нещо без да мериш скромността си, то трябва да бъде абсолютно вярно. Но все пак да се върнем на описанието на Емили. Небрежност - това е думата, която най-точно описва стила и. Тази небрижност обаче си има граници. Когато се налага да изглежда по-добре, Емили наистина се постарава да добие нужния вид...

Характер:
За да опишеш всяка една черта от характера на даден човек, сигурно няма да ти стигне цяла книга. Но естествено това не значи, че не можеш да се опиташ да предадеш поне малка част от необятния океан на характера. Детайлите са важна част от живота на един човек. Някои хора се раждат с изключително ценната способност да се вглеждат в тях и да забелязват и най-малката подробност, а това е изключително важно.Емили обаче за жалост не беше такъв човек. Тя вижда само най-очевидното, най-същественото и най-важното. Но красотата на детайлите остава необятна за съзнанието на момичето. Песимист или оптимист? Защо трябва да избириш как да гледаш на живота си?! Ако всичко е розово, приятно и хубаво за теб, ти няма да можеш да обърнеш внимание на проблемите си. И то само защото си мислиш, че нямаш такива. Ако мислиш обаче, че всичко в живота ти са само и единствено проблемите, ще пропуснеш красотата на хубавите мигове. Точно по тази причинаЛекси не е нито едно от двете. Сигурно това, което си мислите е, че думата, която ще използвам е реалист. Е, ако наистина е така, бъркате. Да си реалист е дори по-лошо от това да си песимист или оптимист. Така просто не виждаш нито хубавите, нито лошите неща виждат само живота. Ако вземем примера с чашата - как песимистите я виждат наполовина празна, а оптимистите наполовина пълна, то реалистите не виждат нищо, те виждат само чаша с вода, нищо повече. Ето затова Емс просто си живее живота и когато е нужно се радва и изживява хубавите си мигове, а друг път помисля сериозно над това как да се справи с трудностите. Да, за такъв вид хора, а те не са малко, няма точно определение. Но всъщност не е и нужно...
История:
Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на двайсет и една. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди двайсет и една години, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Оксфорд. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях захвълена на улицата. Помня, как се молех на хората за един грош, за да мога да си купя късче хляб, как се събуждах в пет сутринта, за да отида първа на градската чешма, защото нямах възможности за каквато и да е било вода. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Уикет. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на осемнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Няколко години след това, бях превърната във вампир. Това май беше събитието, което преобърна вечния ми живот. Сложих онази тъмна маска на лицето ми, която не разкриваше каква съм всъщност. Представях се за корава, непоклатима и никой не знаеше какво всъщност се крие под тази маска.
След много време дойдох тук.

Допълнителна информация:
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбарт
Ангел
Ангел
Елена Гилбарт


Пол : Female
Брой мнения : 1093
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 6:35 am

Одобрена си,ти си новия ни модератор!
Върнете се в началото Go down
https://istinskakruv.bulgarianforum.net/
Емили Филдс
Модератор,Вампир
Модератор,Вампир
Емили Филдс


Пол : Female
Брой мнения : 23
Местожителство : Мистик Фолс

 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите EmptyВто Юли 03, 2012 6:37 am

Мерсии cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Героите на администраторите и модераторите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Героите на администраторите и модераторите    Героите на администраторите и модераторите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Героите на администраторите и модераторите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила за админите и модераторите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TrueBlood RPG Forum :: Вашите герои :: Герои-
Идете на: